مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور+ هزینه مشاوره

مشاوره روانشناسی آنلاین خارج از کشور

در سال‌های اخیر ایرانیان زیادی به کشورهای دیگر مهاجرت کردند اما مهاجرت با چالش‌های مختلفی نیز همراه است. دوری از خانواده و دوستان، افسردگی، عدم تطابق فرهنگی، هم زبان نبودن، تغییر اقلیم و آب و هوا و… از چالش‌های رایج مهاجران است، از این رو مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور با درمانگری هم زبان اهمیت پیدا می‌کند.

برای مثال، یکی از مهمترین مسائل قبل از ازدواج، شناخت و آگاهی در مورد یکدیگر و دریافت مشاوره قبل از ازدواج است، اما آیا کسانی که مهاجرت کرده‌، می‌توانند تفاوت فرهنگی را نادیده گرفته و از یک مشاور غیر ایرانی که به آداب و رسوم ایران آشنا نیست، کمک بگیرند؟ علاوه بر این هزینه مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور با درمانگری از ایران، کمتر از صرف هزینه با یک درمانگر خارجی است.

به منظور رزرو وقت مشاور آنلاین برای خارج از کشور در زمینه‌های مختلف قبل از ازدواج، خانواده، زناشویی و مشاوره فردی به  شماره واتساپ 09350628212 پیام دهید

جای تعجب نیست که زبان در صدر فهرست مشکلات مهاجران به هر کشوری قرار دارد. از شغل گرفته تا تحصیل، پیدا کردن مسیر یا حتی خرید غذا به برقراری ارتباط نیاز دارد. از طرفی برقراری ارتباط در هنگام دریافت مشاوره روانشناسی اهمیت بیشتری دارد چرا که افراد در این زمان نیاز به درک بیشتر و راحتی در صحبت کردن دارند.

یکی از خدمات مهم سایت پرتو زندگی مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور است که با هزینه‌ کمتر و متناسب با نیازهای ایرانیان خارج از کشور انجام می‌شود. ارائه بهترین مشاوره روانشناسی آنلاین خارج از کشور یکی از اهداف تیم ما است تا هر کس در هر کجای دنیا بتواند به راحتی با درمانگری هم زبان صحبت کند.

از خدمات پرتو زندگی مشاوره روانشناسی آنلاین خارج از کشور است.
از خدمات پرتو زندگی مشاوره روانشناسی آنلاین خارج از کشور است.

هزینه مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور

علاوه بر مسائل هم زبانی و تطابق فرهنگی باید به هزینه مشاوره برای ایرانیان خارج کشور نیز اشاره کنیم. معمولا هزینه انجام مشاوره در خارج کشور بیشتر از ایران است و شما باید به ازای هر ساعت مشاوره حضوری مبلغ بالایی را پرداخت کنید.

تعرفه سایت پرتو زندگی برای مشاوره روانشناسی آنلاین خارج از کشور به صورت فردی 850,000  تومان و برای مشاوره ازدواج و خانواده 1,200,000 تومان می باشد.

هزینه مشاوره حضوری در خارج از کشور به طور متوسط بین 60 تا 120 دلار برای هر ساعت است که با توجه به کشوری که در آن اقامت دارید و نوع درمان این هزینه می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین دریافت مشاوره با درمانگران داخل ایران نسبت به مشاوره حضوری در خارج از کشور به صرفه‌تر و البته تاثیر گذارتر است.

مشاوره روانشناسی آنلاین با چت

مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور با درمانگری هم زبان تاثیرگذاری بیشتری دارد
مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور با درمانگری هم زبان تاثیرگذاری بیشتری دارد

مشاوره روانشناسی آنلاین به کنار زدن موانع جغرافیایی کمک می‌کند چرا که فاصله دیگر مساله نیست و کسی آماده است تا با یک کلیک به شما کمک کند. علاوه بر این ممکن است شما ساعات کاری نامنظم داشته باشید که با مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین می‌توانید در یک زمان مناسب با درمانگر صحبت کنید.

اگر مشاوره تلفنی برای شما سخت است، نگران نباشید! برای راحتی همه افراد و امکان دسترسی سریع‌تر، می‌توانید از مشاوره روانشناسی آنلاین با چت پرتو زندگی بهره مند شوید. به کمک این نوع مشاوره می‌توانید پاسخ سوالات خود را در لحظه دریافت کرده و از راهنمایی‌های کامل نیز بهره ببرید.

تیم پرتو زندگی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا جلسات مشاوره را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهد و به کمک درمانگران با تجربه به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کند. برای آشنایی با درمانگران پرتو زندگی می‌توانید به صفحه درباره ما مراجعه کنید.

سوالات متداول مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور

مشاوره روانشناسی آنلاین خارج از کشور چگونه است؟

درمانگران پرتو زندگی در حوزه‌های مختلف مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده، زوج درمانی و مشاوره فردی تجربه و تخصص دارند. مشاوره روانشناسی تلفنی و یا به صورت تصویری در پلتفرم‌های آنلاین مانند اسکایپ برگزار می‌شود. برای رزرو وقت مشاوره برای خارج از کشور کافی است به شماره واتساپ 09350628212 پیام دهید.

تعرفه مشاوره ایرانیان خارج از کشور چقدر است؟

مشاوره روانشناسی آنلاین خارج از کشور به ازای هر یک ساعت 850 هزار تومان است که تعرفه بسیار کمتری نسبت به مشاوره حضوری در خارج از کشور دارد. علاوه بر این هزینه‌های جانبی مانند رفت و آمد به مطب روانشناس را نداشته و تنها با یک گوشی یا لپ تاپ در فضای امن خانه مشاوره انجام می‌شود.

از مقاله ” مشاوره برای ایرانیان خارج از کشور+ هزینه مشاوره” راضی بودید؟

 

5/5 - (2 امتیاز)

مقالات مرتبط